Populārākie latviešu mūzikas mākslinieki

Viena no mīlētākajām un populārākajām grupām Latvija ir „Prāta vētra”. Tā ir dibināta 1989. gadā Jelgavā un tajā ir pieci dalībnieki.

Grupas repertuārs ir savdabīgs un neaizmirstams, ne jau par velti tas ir iekarojis sirdis tūkstošiem cilvēku. Grupa sava meistarībā nestāv uz vietas, visu laiku pilnveidojas un aug, meklē jaunus virzienus, jaunu skanēšanu. Regulāri nāk klāt jaunas dziesmas un albumi, kuri atkal un atkal priecē daudzos klausītājus. Nekļūdīšos, ja teikšu, ka jauno albumu iznākšanu gaida ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs.

Grupas koncerti ir īsti svētki un diez vai kāda no Latvijas grupām koncertu laikā ir bijusi apmeklēta vairāk par „Prāta Vētru”.

Par vienu no spilgtākajām un populārākajām dziedātājam var saukt Aiju Andrejevu. Viņas enerģija un dzīvesprieks uz skatuves ir neatkārtojami un atmiņā paliekoši. Fascinējoša , spēcīgā balss un enerģija, ar kādu tiek izpildīta dziesma, uzbudina un hipnotizē.

Aija Anderejeva arī ir māksliniece, kura nestāv uz vietas, viņā ir tieksme augt un visu laiku pilnveidoties. Viņa nesamierinās ar sasniegto, bet soli pa solim iet uz priekšu un iekaro jaunas virsotnes.

Intars Busulis – populārākais Latvijas pop un džeza mūzikas izpildītājs. Dzimis Talsos un vispirms ir iekarojis Talsu iedzīvotāju sirdis, kļuvis populārs savā dzimtajā pilsētā. Spilgta, kolorīta personība. Piedalījies daudzos muzikālajos projektos, džeza festivālos, mūziklos, mūzikas izrādēs, konkursos.

2014. gadā jaunais mākslinieks kļuva par populārā šova „Balss” dalībnieku. Tur viņa sasniegumi arī ir kļuvuši pamanāmi. Arī par Intaru Busuli varam teikt, ka viņu jau pazīst un viņš kļuvis populārs ārpus Latvijas robežām.

Arturs Šingirejs, tautā pazīstams kā Dons – arī ir viens no Latvijas populārākajiem mūziķiem. Savu skatuves vārdu Dons, mākslinieks ieguva 2003. gadā realitātes šovā Talantu fabrika.
Dons ir dzimis Brocēnos, dažus gadus mācījies Saldus pamatskolā, bet tad to pametis, iestājies tehnikumā un nolēmis kļūt par pavāru. Laimīgas sakritības dēļ, skolā ir izveidojies ansamblis, kurā Dons darbojās un viņš sajuta, ka mūzika tomēr ir viņa īstais aicinājums. Dons pašmācības ceļā apguva ģitāras spēli un sāka dziedāt.

Dons ir populārs arī ar to, ka savu dziesmu mūziku, viņš sacer pats.

Marija Naumova – Latvijā populāra un iemīļota dziedātāja, kura šobrīd dzīvo Francijā. Samtainā balss, šansoni, noslēpumainība - tas viss raksturo dziedātāju. Dziedātāja, kura vienmēr tiecas pēc jaunām emocijām, jaunām zināšanām, bet mūs priecē ar sirsnīgiem koncertiem.

Ieva Kerēvica – populāra un pazīstama dziedātāja. Viņa jau ir piedzimusi ar mūziku dvēselē. Klausoties viņas balsi gribas to izbaudīt kā izsmalcinātu delikatesi, kā izcilu konjaku, sajust un izbaudīt līdz pēdējai garšas niansei.

Igo - īstajā vārdā Rodrigo Fomins. Piedalījies daudzās grupās, bet 1990. gadā uzsāk solo karjeru. Atmiņā paliekoša balss, dziesmu teksti un mūzika. Pašlaik darbojas ne tikai kā dziedātājs, bet arī kā režisors, producents, organizē muzikālus pasākumus un labdarības koncertus.

Sarakstu varētu tupināt vēl un vēl, jo Latvijā ir daudz populāru un iemīļotu mūzikas mākslinieku.