Populārākie mūzikas instrumenti

Visi mūzikas instrumenti ir labi un nepieciešami. Katram no tiem ir savs neatkārtojams tembrs, neatkārtojama skanēšana, neatkārtojamas īpašības. Bet kuri no mūzikas instrumentiem ir populārākie? Bieži vien nākas saskarties ar to, ka cilvēki ņem ātros kredītus, lai tikai nopirktu savus mīļākos instrumentus, bet manuprāt, tas ir aplami, un labāk apskaitīsies pasaulē populārākos!

Ģitāra… protams, ka ģitāra ir viens no pasaulē populārākajiem mūzikas instrumentiem. Mūzikas instrumentam ir visdažādākais skanējums – tas var būt maigs un romantisks, agresīvs un ciets, skumjš un bēdīgs. Tieši skanējums ir tas, kas aicina rokās paņemt šo instrumentu daudziem cilvēkiem visdažādākajos vecumos. Ģitāru spēlē paaudzēm.

Ielas ģitāristu spēlēšana vienmēr pulcina sev apkārt cilvēku pūļus. Atcerieties, kā baudījāt ģitāras spēlēšanu vakarā sēžot pie ugunskura, kur viens no jums spēlēja šo brīnišķīgo mūzikas instrumentu. Romantika. Ģitāra asociējas ar mīlestību, serenādēm, sapņiem un jaunību.
Bet rok – mūziķu rokās ģitāra var iegūt pavisam citādāku skanējumu, no tās var saņemt pavisam citas emocijas.

Ģitāra vilina arī ar savu ārējo izskatu. Ne par velti visskaistāko sievietes figūru sauc figūru – ģitāru. Ģitārai patiešām ir gludas, izsmalcinātas līnijas, kuras aicina tām pieskarties un spēlēt.
Ģitāra ļoti vilinoša ir arī tāpēc, ka to iemācīties spēlēt var pats. Protams, ka to nevar izdarīt ne stundas, ne divu laikā, bet ja ir liela vēlēšanās un mācību materiāli , jūs dažu mēnešu laikā varat apgūt spēlēšanu uz ģitāras.

Ģitāra piesaista ar to, ka kopā ar to atdzīvojas jebkura melodija, jebkura balss, ar pirmajiem akordiem sākas ceļojums uz burvīgu mūzikas pasauli. Ģitāras priekšrocība – jums nav jāspēlē slavenu meistaru kompozīcijas, pietiks ar to, ka mākat spēlēt dažus akordus, pievienot tiem klāt radošumu un ģitāra atdzīvosies jūsu rokās.

Klavieres… protams, ka arī klavieres ir viens no populārākajiem instrumentiem. Tās ir spējīgas radīt pasaulē visskaistākās skaņas. Nevienu mūzikas instrumenta skanēšanu nevar salīdzināt ar klavieru skanēšanu. Tā ir tik plaša, daudzveidīga un to izmanto ļoti daudzos mūzikas žanros. Nav cita instrumenta, kuram būtu tik apjomīga solo literatūra. Klavieres ansamblī ar balsi ir neaizstājamas, tās ļoti labi saderas kopā ar citiem instrumentiem. Klavieru mūzikas joma ir bagāta ar mākslas šedevriem. Klavieres ir orķestra mīļākais instruments, mūzikas instruments, kuru var spēlēt mājās, klavieres ļoti piesaista tos, kuri grib iemācīties spēlēt. Ir vajadzīgi vairāki apmācības gadi, lai jums izdodot spēlēt patiesi skaistu mūziku. Uz klavierēm ir jāmāk spēlēt visiem mūzikas speciālistiem.

Bungas… arī viens ne tikai no populārākajiem, bet arī senākajiem mūzikas instrumentiem. Mūsu senči tos izgatavoja no materiāla, kurš atradās pa rokai – koka, kauliem, ādas, vēlāk no māliem un vēl vēlāk no metāla.

Bungas var nosaukt par vienu no emocionālākajiem un ritmiskākajiem mūzikas instrumentiem. Bungas arī ļoti piesaista mācīties gribētājus. Mūsdienās māka spēlēt uz bungām, ļaus sajust visdažādākos ritmus un daudzveidot jūsu dzīvi, var kļūt par lielisku hobiju un varbūt ar laiku kļūsiet par pilntiesīgu kādas grupas dalībnieku.